Konkurs Gradania, etap drugi

Tydzień minął bardzo szybko, odpowiedzi przyszło całkiem sporo, ale niestety nie wszystkich mogliśmy obdarować prezentami. Jeśli chcecie wiedzieć kto załapał się na upominek, kto był na zdjęciach z zeszłego tygodnia i jakie pytania wymyśliliśmy na dzisiaj, czytajcie dalej.

Rozwiązanie zadania #1

Odpowiedzi kompletnych przyszło wiele, ale niektórzy ze sfotografowanych panów okazali się dla pewnych uczestników konkursu raczej anonimowi.

A więc kto był na fotkach?

Zdjęcie #1 – Chad Krizan albo Chaddyboy, jeden z adminów BoardGameGeeka.
Zdjęcie #2 – Martin Wallace na tle logo własnego wydawnictwa.
Zdjęcie #3 – Co to logo Cthulhu na koszulce? To Sandy Petersen.
Zdjęcie #4 – Uczestnicy konkursu przenikliwie zauważali, że paski Gradania trzyma Windziarz, ale oczywiście chodziło nam to Stefana Felda stojącego obok. 😉
Zdjęcie #5 – Vangelis Bagiartakis – autor Pośród gwiazd.

A nagrodę za ten etap otrzymuje *fanfary* Tomasz Frask

Szybkie przypomnienie zasad i atrakcji.

Przez kolejne tygodnie co środę będziemy publikować pytanie, czekając na odpowiedzi do wtorku późnym wieczorem. W każdym etapie na osobę, która najlepiej wypełni powierzone jej zadanie czekać będzie mniejszy lub większy drobiazg w ramach upominku (w przypadku remisu posłużymy się starym i sprawdzonym losowaniem). Etapów będzie pięć, tyle też będzie nagród.

Dla uczestnika, który osiągnie najlepszy łączny wynik ze wszystkich etapów czeka nagroda główna: Fleets: The Pleiad Conflict przekazany na nasze ręce przez wydawnictwo FryxGames.

Dodatkowo wśród wszystkich uczestników naszej zabawy (wyłączając tych, którzy już coś wygrali) rozlosujemy nagrodę pocieszenia: Black & White przekazane nam przez wydawnictwo Bomba Games.

Zadanie #2

Drugie zadanie wyglądać będzie klasycznie. To znaczy: pytanie, odpowiedź i tak do skutku. Bez zbędnej zwłoki. Na odpowiedzi wysyłane na gradanie@znadplanszy.pl czekamy do 17.03.2015 do 23:59.

1. Wydawnictwo Zvezda ufundowało nagrodę w dzisiejszym odcinku, czyli grę Ifrito. Jednak nie jest ono znane głównie z wydawania gier planszowych. Co jest głównym produktem eksportowym tej rosyjskiej firmy?
2. Wydawnictwo Bomba Games przekazało nam grę Black & White. Jak nazywają się w niej czarno-białe strony konfliktu?
3. Wydawnictwo Trefl to nie tylko Joker Line. Jakiś czas temu „czerwony” Trefl wypuścił trzy małe gry karciane (jedną z nich recenzujemy w najbliższy wtorek). Jakie są ich tytuły?
4. Wydawnictwo FryxGames to rodzinny interes. Ilu braci założyło tę firmę?
5. A na koniec pytanie o znany i lubiany Portal. Ile kart znajduje się w polskim wydaniu Pośród gwiazd?

 

0 Udostępnień