Konkurs Gradania, etap trzeci

I znów minął tydzień, a my nie zwalniamy tempa i bawimy się dalej. Chyba nie ma potrzeby pisać w tym miejscu jakiegoś elaboratu. Niezależnie od tego, czy braliście udział w poprzednim etapie czy pierwszy raz widzicie to logo na oczy, w środku czekają kolejne upominki. 😉

Rozwiązanie zadania #2

1.  Głównym towarem eksportowym wydawnictwa Zvezda są szeroko pojęte modele do sklejania.
2. Strony konfliktu w Black & White to Thargaton i Vesania. Uznawaliśmy również odpowiedź Jej Wysokość Zuzanna i kardynał Nikodemus.
3. To pytanie okazało się być najwyraźniej trochę niejasne i niezbyt precyzyjne, co poskutkowało zwiększoną liczbą niepoprawnych odpowiedzi. Chodziło nam tu o gry z serii Pocket Game, czyli Kieszonkowego Bystrzaka (zrecenzowanego wczoraj), Prison Run oraz ZigZak: Skoki narciarskie. W związku z tym postanowiliśmy, że jeśli ktoś w mailu wymieniał tytuły takie jak Corner, Get Set albo Frog King, to te odpowiedzi również uznajemy.
4. Krótka piłka. FryxGames zostało założone przez czterech braci.
5. A w polskim wydaniu Pośród gwiazd znaleźć można 162 karty.

A nagrodę za ten etap otrzymuje *fanfary* Monika Leja

Szybkie przypomnienie zasad i atrakcji.

Przez kolejne tygodnie co środę będziemy publikować pytanie, czekając na odpowiedzi do wtorku późnym wieczorem. W każdym etapie na osobę, która najlepiej wypełni powierzone jej zadanie czekać będzie mniejszy lub większy drobiazg w ramach upominku (w przypadku remisu posłużymy się starym i sprawdzonym losowaniem). Etapów będzie pięć, tyle też będzie nagród.

Dla uczestnika, który osiągnie najlepszy łączny wynik ze wszystkich etapów czeka nagroda główna: Fleets: The Pleiad Conflict przekazany na nasze ręce przez wydawnictwo FryxGames.

Dodatkowo wśród wszystkich uczestników naszej zabawy (wyłączając tych, którzy już coś wygrali) rozlosujemy nagrodę pocieszenia: Black & White przekazane nam przez wydawnictwo Bomba Games.

Zadanie #3

W tym tygodniu mamy dla was kategorię, którą nazwaliśmy roboczo „pytaniami wymagającymi pracy”. 😉 Poniżej pięć banalnych pytań, do których odpowiedzi można znaleźć klikając w paru miejscach w Internecie. Na przykład na nasz kanał na YouTube, profil na Facebooku, albo po prostu na katalog recenzji na górze tej strony. Na odpowiedzi wysyłane na gradanie@znadplanszy.pl czekamy do 24.03.2015 do 23:59.

1. Ile odcinków Gradania poświęciliśmy recenzowaniu dodatków do gier?
2. Ile zrecenzowaliśmy gier, których tytuły zaczynają się na pierwsze litery naszych ksywek? 
3. 
Ile filmów na naszym kanale na YouTube osiągnęło wynik przynajmniej 1200 wyświetleń?
4. Od czego zaczynaliśmy? Jaki tytuł nosi pierwsza gra, która pojawiła się w Gradaniu?
5. Od czasu do czasu Windziarz pyknie telefonem jakąś fotkę i wrzuci na fejsika, żeby się pochwalić. Tutaj pytania nie ma, wystarczy wymienić tytuły przynajmniej trzech gier, które zostały obfotografowane i pojawiły się na naszym profilu na Facebooku.

Na zwycięzcę tego etapu czeka kosz upominków od wydawnictwa Trefl: Ranczo Party, ZigZak: Skoki narciarskie, Prison Run oraz Kieszonkowy Bystrzak.

0 Udostępnień