KONKURS – MAGE Company na Pyrkonie

Już w piątek w Poznaniu rusza kolejny Festiwal Fantastyki Pyrkon. Miałem w tym miejscu w skrócie opisać największe atrakcje, na które będzie można natknąć się przechadzając się po halach Międzynarodowych Targów Poznańskich ale przypomniałem sobie, że nie uda mi się tam dotrzeć i dopadł mnie marazm… Ech.

No nic. Jeśli ktoś będzie odpowiednio spostrzegawczy, to może będzie miał okazję zauważyć przechadzającą się po terenie obiektu reprezentację Gradania pod postacią Windziarza. A już na pewno każdy będzie miał okazję wstąpić na stoisko MAGE Company, którego Raid & Trade recenzowaliśmy jakiś czas temu. Szczególnie, że może być ku temu całkiem miły powód.

Wydawca przygotował dla słuchaczy Gradania zamierzających pojawić się na Pyrkonie konkurs, w którym do wygrania są Carrotia oraz The Cohort. Co należy zrobić? Wysłać odpowiedzi na zamieszczone poniżej pięć pytań pod adres:

podcast.gradanie@gmail.com
„Konkurs MAGE” w tytule

 1. W maksymalnie ilu ruchach gracze muszą uciec z labiryntu w Przygodzie 2 w grze Carrotia?
  a) 10
  b) 20
  c) 15
  d) 12
 2. W jakim klimacie osadzona jest gra The Cohort?
  a) fantasy
  b) średniowiecze
  c) starożytna Grecja
  d) Rzym
 3. Na ile sposobów gracz może wygrać partię Raid & Trade?
  a) 2
  b) 4
  c) 1
  d) 3
 4. Ile figurek postaci znajduje się w podstawowej wersji 12 Realms?
  a) 5
  b) 6
  c) 8
  d) 9
 5. Która z poniższych postaci znajdzie się w pudełku 12 Realms: Dungeonland?
  a) Krasnal Gburek
  b) Cukrowa wróżka
  c) Dziadek do orzechów
  d) D’Artagnan

Odpowiedzi na wszytkie pytania znaleźć można w materiałach udostępnionych przez wydawcę na swojej stronie internetowejOpisy produktów, instrukcje, zdjęcia na stronie i na BGG – w gruncie rzeczy to formalność a nie wyzwanie. 😉

Konkurs trwa do czwartku do godziny 23:59. Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwie osoby, które będą mogły odebrać nagrodę bezpośrednio u MAGE Company na stoisku 53 w hali 5

PS.  Nie wybierasz się na Pyrkon a mimo to chcesz wziąć udział w konkursie? Nie krępuj się. Jeśli wygrasz Windziarz może odebrać nagrodę za Ciebie, doślemy ją pocztą lub paczkomatem. Lub przekażemy osobiście przy nadarzającej się okazji. Ogólnie rzecz biorąc: damy radę.

0 Udostępnień