Gradanie Kickstarterowe – We Have Goats!

Kickstarter co rusz zachęca nas do sięgnięcia głębiej do portfela i wysupłania kolejnych zaskórniaków na kartonowe/ plastikowe / metalowe cudeńka.  Całkiem niedawno zachęcaliśmy do rzucenia okiem na kampanię gry Cabals, a dziś rzucamy się w całkiem inne odmęty planszówkowego świata.

Gra We Have Goats!  to gra stricte imprezowa z przewijającym się tematem kóz w każdej postaci.  Mamy tu zadanie w postaci sprowadzenia zagubionych zwierzaków z powrotem do zagrody. Mamy tu karty o swojsko brzmiącej nazwie Goat-astrophies a w nich Goat-nado czy czy Goat – cano. Są też karty akcji takie jak Marty McGoat i Internet Troll. Mamy grafiki a na nich kozy, kózki i koźlątka. Do gry dołączony jest też deck kart dla dorosłych, gdzie nazwy i grafiki w dosłowny sposób przenoszą Nas w świat GoatXXX.  Dla fanów gatunku (Capra hircus) jak widać, pozycja obowiązkowa!!!!

Kampania wystartowała 2 dni temu i juz zebrała ponad 3000$. Czy będzie to hit na miarę Exploding Kittens? Zobaczcie w filmiku jak wygląda gra, jak się w nią gra i posłuchajcie krótkiego podsumowania.

Przy okazji czemu by nie polubić naszej stronki na Facebooku i nie zasubskrybować naszego kanału na Youtubie? Zachęcamy 🙂

Prezentacja:

0 Udostępnień