Exodus: Proxima Centauri

Witamy ponownie, jest znów czwartkownie 😉 Dzisiaj obiecana recka o mnożeniu w kosmosie, Exodus odwraca znane powiedzenie i robi z niego „mnóż i rządź”. Jest to największa ogrywana przez nas gra na potrzeby Gradania jak do tej pory – stąd dłuższy filmik oraz dodatkowe zdjęcia.

Oczywiście nie może być tygodnia, żeby wszystko poszło zgodnie z planem – tym razem nasz techniczny, czyli Ciuniek, pojechał nawiedzić Warszawę celem zdobycia gier do recenzji. Okazało się, że wydawnictwa mają siedziby w Gdańsku, Krakowie, a w Warszawie to można gry co najwyżej kupić w sklepie – taki pech. Nie mając technicznego sami wzięliśmy się (no dobra, Windziarz 😉 ) za kręcenie i montaż – sugerujemy efektowną niebieską poświatę traktować jako spowodowaną wybuchem nieodległej supernowej. Klasycznie – obiecujemy poprawę 🙂

Dla złagodzenia „efektu supernowej” dorzucamy zdjęcia, powinno to poprawić Waszą wiedzę na temat wyglądu drugiego wydania gry. Zapraszamy do oglądania i słuchania (i komentowania, bo dawno do tego nie zachęcaliśmy 😉 ).

 

Prezentacja:

 

Galeria:

 

Recenzja:

Gradanie ZnadPlanszy #9 – Exodus: Proxima Centauri by Gradanie on Mixcloud (wersja do pobrania)

 

Za udostępnienie gry do recenzji dziękujemy wydawnictwu NSKN uosobionemu przez Agnieszkę Koperę.

0 Udostępnień