Steam Park

Witamy w czwartym, opóźnionym odcinku Gradania ZnadPlanszy. Dzisiaj opowiadamy Wam i pokazujemy grę Steam Park, którego autorzy to: Aureliano Buonfino, Lorenzo Silva oraz Lorenzo Tucci Sorrentino (nie będziemy ryzykować odmieniania włoskich nazwisk 😉 ).
Tym razem nie rozbijaliśmy filmiku na prezentację i pokazanie rozgrywki, gdyż w grze czasu rzeczywistego było to problematyczne – zamiast tego podczas prezentacji ogólnie omawiamy zasady – nie jest to wideoinstrukcja, ale mamy nadzieję, że przeczytanie zasad i obejrzenie tego filmiku pozwolą zobaczyć jak gra działa – bo sama instrukcja dość oględnie odnosi się do tej kwestii.

Jeżeli niebo nie zawali nam się na głowy to następny odcinek już we czwartek, czym chcemy powrócić do regularności. Ten Weekend to konwent Falkon w Lublinie, do organizacji którego cała ekipa Gradania mocno się przykłada – dlatego w tym tygodniu nie dokładamy sobie jeszcze zapowiedzianego konkursu, ale w przyszłym obiecujemy poprawę 🙂

Ostatnia sprawa – mamy teraz na tapecie dodatek do Tzolk’ina – najchętniej nagralibyśmy odcinek o samym dodatku, bez opowiadania o podstawce – bo tę wszyscy znają. Czy taka formuła Wam odpowiada? Dajcie znać w komentarzach.

Zachęcamy do polubienia naszej stronki na Facebooku i subskrybowania naszego kanału na Youtubie – zwiększanie zasięgu to zwiększanie szans na to, że będziemy mogli dla Was recenzować więcej świeżutkich premier 🙂

Prezentacja:

 

Recenzja:

Gradanie #4 – Steam Park by Gradanie on Mixcloud (wersja do pobrania)

Prywata: 😉

Na koniec trochę prywaty innego typu: jak już pisaliśmy, w ten weekend jest Falkon. Po pierwsze zapraszamy na ten festiwal, a po drugie zapraszamy do obejrzenia trailera Fantastycznego Ataku Lublina (można na nim zobaczyć jednego gradaniowca i jednego gościa pojawiającego się w tym odcinku 😉 )

 

Grę do recenzji przekazało wydawnictwo Cranio Creations, dziękujemy 🙂

0 Udostępnień