Audycja typu dyskusja

Witamy ponownie 🙂 Dzisiaj Gradanie ZnadPlanszy będzie nieco bardziej wierne idei podcastu – sama część audio. Tym razem nie recenzujemy żadnej gry, tylko podejmujemy nierówną walkę z tematem dodatków: jakie są, jakie powinny być, czy są fajne i dlaczego dojenie dawno przestało być domeną przemysłu mleczarskiego.

Mamy bardzo ambitny plan wypuszczać jeden odcinek co czwartek, ale natychmiast po napisaniu tego musimy zapowiedzieć, że prawdopodobnie za tydzień to się nie uda. Windziarz wybył na Essen tłumaczyć po angielsku gry holendrom mówiącym po niemiecku – wraca w poniedziałek, plus nie wiemy czy tak od razu załapie się na przeszczep krtani. Niemniej cięgiem walczymy o to, by stać się wydawcami cyklicznego gadania nad planszą.

Jak zwykle zachęcamy do komentowania – Gradanie jest przedsięwzięciem grupowym, więc o ile ja sam, będąc kwiatoszem, otrzymuję sporo informacji zwrotnych (oraz obraźliwych słów) po swoich felietonach od Ciuńka i Windziarza, o tyle mocno spada taka możliwość po naszych wspólnych dokonaniach 🙂

Ok, zapraszam do wysłuchania Gradania #3 na temat dodatków.

Gradanie ZnadPlanszy #3 – o dodatkach by Gradanie Znadplanszy on Mixcloud (wersja do pobrania)

0 Udostępnień