O zapowiedziach Portalu i Rebela na 2021 rok – Gradanie #338
W czwartek komentowaliśmy zapowiedzi Galakty, ale zabrakło nam czasu na więcej. Dziś nadrabiamy tę zaległość. Zapraszamy do słuchania.
W czwartek komentowaliśmy zapowiedzi Galakty, ale zabrakło nam czasu na więcej. Dziś nadrabiamy tę zaległość. Zapraszamy do słuchania.
Wydawane przez Rebel gry od Czech Games Edition to coś, na co zawsze zwracamy uwagę, niezależnie od nazwiska umieszczonego na okładce. Czesi kontynuują trend wydawania eurosucharów z klimatem. Był Quake, było Diablo, a teraz… Uncharted? Tomb Raider? Zapraszamy do słuchania.
Tajemnicze Domostwo kontratakuje! Inny wydawca, inny klimat nawiedzonego miejsca, ale kręgosłup mniej więcej ten sam. Czy cyrk jest lepszym miejscem na seans spirytystyczny niż wiekowa posiadłość? Zapraszamy do słuchania.
Sushi Go! To dobra gra jest. I taka z sukcesami. Kościana wersja dobrze sprzedającej się gry? Nieuniknione. Zapraszamy do słuchania.
No to kto jest królem rzek i co tak naprawdę jedzą karasie? Rybka w tej chwili nie bierze, więc spokojnie możemy sobie usiąść i pogadać o nowej grze od wydawnictwa Rebel. Zapraszamy do słuchania.
Macie ochotę na godzinę rozmowy o tym, czy jeden brzydki obrazek jest lepszy od drugiego brzydkiego obrazka? Albo czy warto kupić nową wersję, jak ma się już starą? Jeśli tak, to zapraszamy do słuchania.
Dwie małe gry od dwóch różnych wydawnictw. W obu zbieramy zasoby i budujemy budynki. Obie są proste i przystępne. Jak się przy nich bawiliśmy? Zapraszamy do słuchania. Czytaj dalej
Ooo… jaki klasyk się nam dziś trafił. Porozmawiamy sobie o nim w składzie nieco okrojonym, ale bardzo zaangażowanym. Zapraszamy na odcinek o bardzo dziwnej i bardzo ciężkiej grze od Chvatila, która niby ma być Cywilizacją, a tak naprawdę jest cholerka wie czym. Zapraszamy do słuchania. 😉
O panie. Normalnie publicystyka w Gradaniu. Jakie to dziwne czasy nastały. Pojawił się temat, więc usiedliśmy i pogadaliśmy. Zapraszamy do słuchania i komentowania, czy nam wyszło, czy nie. 😉
Proszę się przyznawać! Kto zmarnował przed komputerem grube godziny grając w Diablo? Wystarczy jeden rzut oka na okładkę nowej gry Filipa Neduka, żeby zrozumieć skąd wzięło się to pytanie. Czy klikanie kursorem myszki w potwory i zbieranie losowego dobra materialnego, które z nich wypada da się przenieść na grunt gier planszowych? Zapraszamy do słuchania.
